Kwiaty Ceramiczne

Ceramiczne kwiaty do wazonu to solidna podstawa kolekcji Kwiaciarni Ceramicznej. Florystyczna specjalizacja towarzyszy naszej pracowni niemal od samego początku działalności. Stąd właśnie tak szeroki wybór kwiatów i dopracowane w szczegółach wzory.

Nie są to zwykłe kwiaty z ceramiki, a prawdziwe rękodzieło artystyczne i czysta inspiracja naturą. Wbrew pozorom są jak żywe – przepełnione czułością i emocjami, towarzyszącym ich powstawaniu.

Znajdziemy tutaj wersje zarówno do wnętrz – jako ozdoby do wazonu, dekoracje na stół czy ozdoby ceramiczne do salonu, ale także na zewnątrz – ceramiczne kwiaty do ogrodu lub wyjątkowe kwiaty na balkon.

Katalog kwiatów otwiera flagowa kolekcja Maków Ceramicznych, w tej chwili w aż trzech różnych odsłonach – best-sellerowe Maki Klasyczne, stonowane Maki Matowe oraz nowoczesne Maki Wulkaniczne. Dzięki temu, niezależnie od stylu wnętrza, każdy znajdzie dla siebie odpowiednie kwiaty do salonu.

Następnie znajdziemy także wyjątkowe ozdoby ceramiczne, bo w całości wykonane z gliny: kolorowe Tulipany jak żywe, Cebule Kwiatowe lub Magnolie, które najszybciej wprowadzą do naszego domu powiew wiosennej świeżości. Swoistym urokiem obdarzone są także kwiaty przewidziane do mniejszych bukietów ceramicznych – Czarne Kwiatuszki, Margaretki oraz Kwiatki Wiejskie i Kwiatki Polne, w przypadku których można przebierać w wielu wzorach i kolorach oraz dowolnie komponować imponujące bukiety, zapraszając nasze kwiaty do domu.

Ponadto gdyby mało było nam kwiatów stanowiących ceramiczną interpretację tych naturalnych, możemy także sięgnąć po kwiaty w całości wymyślone przez nas – niezwykle kobiece i delikatne Kwiatki a la Papierowe, wzorzyste Kwiatki Kaszubskie czy surowe Kwiatki Drapane.

Zwieńczeniem kwiatowej kolekcji są wielkie kwiaty do biura czy do ogrodu, jak fantazyjna Czarnuszka czy Słoneczniki, które w połączeniu z Dużymi Makami i Dużymi Makówkami mogą stanowić spektakularne kompozycje balkonowe czy ogrodowe.

Mały Słonecznik Mały Słonecznik
Cena: 49,00 zł
szt.
Duży Słonecznik Duży Słonecznik
Cena: 99,00 zł
szt.
Mały Mak Mały Mak
Cena: 25,00 zł
szt.
Mała Makówka Mała Makówka
Cena: 19,00 zł
szt.
Średni Mak Średni Mak
Cena: 49,00 zł
szt.
Duży Mak Duży Mak
Cena: 89,00 zł
szt.
Piwonie (zestaw) Piwonie (zestaw)
Cena: 249,00 zł
zestaw
Kwiatek Wiejski Kwiatek Wiejski
Cena: 17,00 zł
Mały Mak Magnes Mały Mak Magnes
Cena: 25,00 zł
szt.
Średnia Makówka Średnia Makówka
Cena: 39,00 zł
szt.
Tulipan Tulipan
Cena: 59,00 zł
szt.
Anemon Anemon
Cena: 25,00 zł
szt.
Cebula Kwiatowa Cebula Kwiatowa
Cena: 59,00 zł
szt.
Chaber Chaber
Cena: 25,00 zł
szt.
Czarnuszka Czarnuszka
Cena: 149,00 zł
szt.
Czarny Kwiatuszek Czarny Kwiatuszek
Cena: 5,00 zł
szt.
Duża Makówka Duża Makówka
Cena: 59,00 zł
szt.
Duży Mak Miseczka Duży Mak Miseczka
Cena: 89,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl