Piwonie (zestaw)

Dostępność: brak towaru
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość zestaw
dodaj do przechowalni

Opis

Piwonie w zestawie składającym się z 3 większych, kwitnących kwiatów oraz 2 mniejszych, jeszcze nie w pełni rozwiniętych.

 

SPECYFIKACJA

  • Zestaw Piwonii składający się z 5 kwiatów: 3 sztuki większych kwiatów (średnica ok. 8-10 cm, wysokość ok. 6 cm) oraz 2 sztuki mniejszych kwiatów (średnica i wysokość ok. 6 cm)
  • Uwaga! Ze względu na specyfikę dostarczamy same kwiaty do samodzielnego wyeksponowania w dowolny sposób. Jednocześnie kwiaty są przygotowane do montażu na łodydze - mają przygotowaną dziurkę, w której należy umieścić porcję kleju.
  • Podana cena dotyczy jednego zestawu

 

TECHNIKA

Wszystkie prace są formowane ręcznie z gliny ceramicznej. Wypalane dwukrotnie w piecu do wypału ceramiki - pierwszy wypał na tzw. biskwit w temperaturze 900 st. C, drugi wypał ze szkliwem w temperaturze 1050 st. C.

 

UWAGI

Należy pamiętać, że wszystkie prace wykonywane są ręcznie, zatem mogą wystąpić drobne różnice pomiędzy produktem a prezentowanym zdjęciem, a także pomiędzy poszczególnymi sztukami produktu. Dzięki temu każda z prac jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Ponadto ze względu na różne ustawienia monitorów i aparatu fotograficznego rzeczywiste kolory prac mogą się odrobinę różnić w stosunku do tego, co widać na ekranie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl